O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

SpeedBox 1.1 pro Bosch Smart System SpeedBox 1.1 pro Bosch Smart System SpeedBox 1.1 pro Bosch Smart System SpeedBox 1.1 pro Bosch Smart System SpeedBox 1.1 pro Bosch Smart System SpeedBox 1.1 pro Bosch Smart System

SpeedBox 1.1 pro Bosch Smart System

Tuningový čip pro elektrokola s motory Bosch 4. generace se Smart Systémem. Užijte si jízdu bez omezení rychlosti.

Skladem 2 ks

5 590 Kč

4 620 Kč bez DPH

Nový tuningový čip pro tvé elektrokolo s motory Bosch 4. generace se systémem Smart. Užívej si jízdu bez omezení.

SpeedBox 1.1 pro Bosch umožňuje deaktivaci omezovače rychlosti elektrokola se systémem Smart.

Reálné hodnoty v celém rozsahu rychlostí z jízdy můžeš sledovat ve SpeedBox App kompatibilní s produktem SpeedBox 1.1 B.Tuning pro Bosch na displeji svého telefonu.

Jak SpeedBox 1.1 pro Bosch funguje?

Pro správnou aktivaci všech funkcí tuningu SpeedBox je nezbytné po zapnutí elektrokola vstoupit do menu a najet na údaj obvodu tvého elektrokola.

Také tento produkt se vyznačuje snadným ovládáním. Aktivaci čipu SpeedBox 1.1 provedeš na displeji elektrokola. Neaktivuj tuning za jízdy! Po krátké aktivaci funkce WALK (přidržení tlačítka “-”) se na displeji zobrazí hodnota 3.5 km/h (2.2 mph) a od té chvíle můžeš jet rychlostí až 35 km/h. Výchozí rychlostní limit můžeš změnit na libovolný limit (až 99 km/h), avšak pro minimalizaci rizika chybových kódů doporučujeme nepřekračovat 35 km/h.

Funkci čipu vypneš opětovnou aktivací funkce WALK (přidržení tlačítka “-”). Nedeaktivuj tuning za jízdy! Na displeji se zobrazí hodnota 2.5 km/h (1.6 mph) a rychlostní limit 25 km/h je opět zapnutý. Elektrokolo pak funguje stejně jako před instalací čipu.

Mysleli jsme i na elektrokola, která nemají funkci WALK dostupnou, nebo aktivní. V tomto případě můžeš aktivovat a deaktivovat tuning dvojitým přepnutím mezi dvěma režimy, tedy kombinaci tlačítek - + - +.

Nastavení maximální rychlosti přípomoci provedeš postupným přepínáním módů z režimu TURBO o tři úrovně dolů a následně o tři úrovně nahoru (eMTB - TOUR+ - ECO - TOUR+ - eMTB - TURBO). Poté se na displeji zobrazí aktuální rychlostní limit. Maximální rychlost přípomoci přepínáš aktivací/deaktivací funkce WALK, nebo otočením kola o 360°. Zobrazení 2.5 km/h na displeji odpovídá limitu 25 km/h, 3.0 odpovídá limitu 30 km/h, 3.5 odpovídá 35 km/h apod. Poslední zobrazený limit se po 15 sekundách nečinnosti uloží.

Po ukončení jízdy nechej elektrokolo zapnuté, dokud se na displeji trvale nezobrazí rychlost 0,0 km/h. Během této fáze se bude na displeji zobrazovat zbývající čas. Poté můžeš kolo bezpečně vypnout a těšit se na další výlet.

Montáž

Pro výrobu čipů SpeedBox používáme originální konektory, aby byla instalace čipu opravdu jednoduchá a zapojení správné. Sepsali jsme podrobné instrukce a natočili videa, díky kterým zvládne instalaci SpeedBox každý zákazník sám. Demontáž tuningového čipu je stejně snadná jako montáž. Pokud budeš mít se zapojením jakýkoli problém, neváhej se na nás obrátit.

V případě, že se chystáš nainstalovat SpeedBox na úplně nové kolo, je třeba na něm před prvním spuštěním čipu ujet alespoň 10 km.

Důležité

Konektory samec – samice zapojuj ve směru zámku. S konektory během zapojování neotáčej!

Manuál

Podrobné informace k instalaci naleznete zde.

Upozornění

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Výrobce nenese žádnou zodpovědnost za škody vzniklé použitím produktů SpeedBox. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox není dovoleno používat na pozemních komunikacích, cyklostezkách a veřejných prostranstvích. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox je možno používat výhradně na svém vlastním pozemku, výhradně na svou vlastní zodpovědnost. Použitím produktů SpeedBox může dojít ke ztrátě záruky tvého elektrokola.

Doporučujeme používat další bezpečnostní prvky a ochranné produkty, aby se předešlo zranění.

Doporučujeme neprovádět aktualizaci firmware tvého elektrokola. Aktualizace zvyšuje riziko detekce tuningu.

V nastaveni Ebike flow vypněte automatické aktualizace.

Záruka se nevztahuje na nefunkčnost produktu způsobenou aktualizací motoru.

Při krátkém zastavení doporučujeme držet jednu nohu na pedálu, aby se nespustil dopočet kilometrů.

Při delším zastavení nech proběhnout alespoň částečný dopočet kilometrů.

Nesundávej displej za účelem zamknutí e-kola, dokud neproběhne dopočet kilometrů.

Aktivaci/deaktivaci tuningu prováděj zásadně během zastavení, nikoliv během jízdy.

Doporučujeme nepřekračovat doporučenou maximální rychlost 35 km/h.

 

 

Parametry

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání