SpeedBox 2.1 pro Giant

Čip SpeedBox je procesorem řízený modul, který odstraní rychlostní omezovač vašeho elektrokola. Na displeji se přitom zobrazují reálné údaje!

Kdy ekolo dostanete?

5 660 Kč

4 678 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem

Popis

SpeedBox 2.1 pro Giant je revoluční procesorem řízený modul, který odstraní rychlostní omezovač vašeho elektrokola. Na displeji se přitom zobrazují reálné údaje! Údaje jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha a dojezd se zobrazují správně.

Kompatibilní pro modely elektrokol 2017 - 2021.

V případě, že se chystáte nainstalovat SpeedBox na nové kolo s nulovým počtem ujetých kilometrů, je třeba na něm najet cca 1 kilometr, než budete instalovat SpeedBox.

SpeedBox se aktivuje krátkým stisknutím tlačítka WALK umístěném na čele ovládacího panelu. Po stisknutí tohoto tlačítka se na ovládacím panelu, po dobu cca 2 vteřin, zobrazí aktuální rychlost 9.9 km/h. To znamená, že je SpeedBox aktivován a přípomoc elektrokola nyní funguje do rychlosti 99 km/h. Po opětovném stisknutí tlačítka WALK se zobrazí aktuální rychlost 2.5 km/h. To znamená, že je SpeedBox deaktivován a vše funguje, jako by tam nebyl a přípomoc elektrokola nyní funguje do rychlosti pouhých 25 km/h

Při koupi chipu Speedbox vám v ekolo.cz provedeme instalaci zdarma.

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #1 Martin Sirkovsky , 9. března 2021 13:32
  Je Speedbox 2.1 kompatibilny s Giant namontovat na Giant Explore E+ 1 Pro. Ak ano da sa montaz vykonat svojpomocne, alebo ju treba robit v servise? A je tento produkt vyrobeny firmou Giant?
  • David Kučera , 9. března 2021 13:35

   Dobrý den, doporučuji si zavolat na servis a poptat se telefonicky na montáž.

   Tel kontakt zde: 

   Servis elektrokol a jízdních kol

   Pondělí - Pátek:  8:00 - 18:00 hodin 
   Servis je v provozu dle pravidel.
   Předání kola do servisu vně provozovny.

   Telefon+420 226 210 226
   Mobil
    / WhatsApp: +420 720 347 734

   E-mailservis@ekolo.cz

   Jinak co se týče výroby, tento produkt je vyroben firmou SpeedBOX, nikoli Giant.

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)