O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

SpeedBox 2.2 pro Giant SpeedBox 2.2 pro Giant

SpeedBox 2.2 pro Giant

Spolehlivý tuningový čip druhé generace pro tvé elektrokolo s motorem Giant 2022 Syncdrive Pro a displejem RideControl Go.

Produkt je vyprodán

Kontaktujte nás pro alternativu

Spolehlivý tuningový čip druhé generace pro elektrokola Giant 2022 s motorem Syncdrive Pro a displejem RideControl Go.  Tuningový čip SpeedBox 2.2 umožňuje deaktivaci omezovače rychlosti elektrokola. Po instalaci čipu se na displeji elektrokola zobrazují reálné údaje, jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha a dojezd.

V případě, že se chystáte nainstalovat SpeedBox na nové elektrokolo s nulovým počtem ujetých kilometrů, je třeba na něm najet cca 1 kilometr, než budete instalovat SpeedBox.

Aktivace čipu SpeedBox 2.2 se provádí na displeji elektrokola. Po stisknutí WALK / WALK UP se na displeji krátce zobrazí hodnota 9,9 km/h (6,2 mph) a od té chvíle můžeš jet neomezenou rychlostí – 30 km/h, 40 km/h i více než 50 km/h.

Funkce čipu se vypíná opětovným stisknutím WALK / WALK UP. Na displeji se zobrazí hodnota 2,5 km/h (1,6 mph) a rychlostní limit 25 km/h je opět zapnutý. Elektrokolo pak funguje stejně jako před instalací čipu.

VLASTNOSTI: 
Omezovač rychlosti: deaktivován
Zobrazení na displeji: reálné hodnoty
Aktivace čipu tlačítkem: WALK / WALK UP
Kompatibilní pouze s:  SyncDrive Pro motor 2022 & RideControl Go display 
Nekompatibilní s: SpeedBox App

MONTÁŽ:
Pro zapojení čipu SpeedBox do elektrokola používáme barevné konektory vybavené klíčem pro správné zapojení, proto je instalace čipu opravdu jednoduchá. Sepsali jsme podrobné instrukce a natočili videa, díky kterým zvládne instalaci SpeedBox každý zákazník sám. Demontáž tuningového čipu je stejně snadná jako montáž. Pokud budeš mít se zapojením jakýkoli problém, neváhej se na nás obrátit.

Přesný 

Při koupi chipu Speedbox vám v ekolo.cz provedeme instalaci zdarma.

Parametry

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání