SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Bosch

Spolehlivý tuningový čip třetí generace pro elektrokola s motorem Bosch 2020 s možností ovládání přes mobilní telefon a nastavení rychlostního limitu elektrokola.

Kdy ekolo dostanete?

7 650 Kč

6 322 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem

Popis

VLASTNOSTI:

 • Omezovač rychlosti: deaktivován
 • Zobrazení na displeji: reálné hodnoty
 • Kompatibilní s displeji: KIOX, INTUVIA, NYON, PURION a COBI
 • Aktivace: mobilní aplikace / tlačítko WALK / + - + - / WALK + 
 • Kompatibilní se SpeedBox App: ANO
 • Nastavení rychlostního limitu: ANO
 • Tento produkt je kompatibilní s motory Bosch 2020!

 

Tuningový čip nové generace s technologií Bluetooth a mobilní aplikací pro tvé elektrokolo. Náš nejvýkonnější a nejvšestrannější produkt.

 

Novinka SpeedBox B.Tuning přináší jedinečné spojení elektrokola s mobilním telefonem. Čip je do posledního detailu optimalizovaný pro výkon a maximální požitek z jízdy. Čip deaktivuje rychlostní limit elektrokola a ty si můžeš vychutnávat jízdu neomezenou rychlostí. Díky mobilní aplikaci SpeedBox App můžeš sledovat a zaznamenat všechny parametry jízdy na displeji svého telefonu. Kdykoliv a kdekoliv.

 

Jak SpeedBox 3.0 B.Tuning funguje?

I náš nejnovější čip se vyznačuje snadným ovládáním. Aktivaci čipu SpeedBox 3.0 B.Tuning provedeš v mobilní aplikaci nebo na displeji elektrokola. Po stisknutí tlačítka WALK se na displeji krátce zobrazí hodnota 9,9 km/h (6,2 mph) a od té chvíle můžeš jet neomezenou rychlostí – 40 km/h, 50 km/h i více než 60 km/h.

Funkci čipu vypneš opětovným stisknutím tlačítka WALK. Na displeji se zobrazí hodnota 2,5 km/h (1,6 mph) a rychlostní limit 25 km/h je opět zapnutý. Elektrokolo pak funguje stejně jako před instalací čipu.

Mysleli jsme i na elektrokola, která nemají klasický ovládací panel s tlačítkem Walk. V tomto případě stačí použít kombinaci tlačítek + - + -  a SpeedBox se aktivuje. Stejným způsobem pak SpeedBox snadno deaktivuješ.

Po prvním spuštění SpeedBox App, budeš vyzván nastavit PIN. Tento PIN pak budeš používat při každém dalším spuštění SpeedBox App. Po zvolení PINu budeš také vyzván nastavit servisní heslo, které použiješ v případě, že PIN zapomeneš anebo jej budeš chtít změnit.

Nastavení maximální rychlosti přípomoci provedeš postupným přepínáním módů: Turbo - EMTB - Tour - Eco - Tour - EMTB - Turbo. Poté se na displeji zobrazí aktuální rychlostní limit. Maximální rychlost přípomoci přepínáš krátkým stiskem tlačítka WALK, nebo otočením kola o 360°. Zobrazení 1,5 km/h na displeji odpovídá limitu 15 km/h, 2,0 odpovídá limitu 20 km/h, 2,5 odpovídá 25 km/h, 3,0 odpovídá 30 km/h, 9,9 odpovídá 99 km/h apod. Poslední zobrazený limit se po pěti sekundách nečinnosti uloží.

Při použití SpeedBox 3.0 s motory Bosch 4. generace (rok výroby 2020 a vyšší) je třeba po ukončení jízdy nechat elektrokolo zapnuté, dokud se na displeji trvale nezobrazí rychlost 0,0 km/h. Během této fáze se bude na displeji zobrazovat zbývající čas (v minutách). Poté můžeš kolo bezpečně vypnout a těšit se na další výlet.

 

SpeedBox App pro SpeedBox 3.0 B.Tuning

Aplikace SpeedBox App určená speciálně pro SpeedBox 3.0 B.Tuning používá technologii Bluetooth k propojení tvého elektrokola s mobilním telefonem. Po stažení aplikace a propojení mobilu s elektrokolem vidíš na displeji telefonu aktuální data a parametry jízdy. Jednotlivé výlety můžeš ukládat, porovnávat s přáteli a sledovat vlastní výkony. Můžeš si tak naplno užívat jízdu a kontrolu parametrů nechat na později.

Možnosti aplikace SpeedBox App:

 • Ovládání tuningu,
 • Nastavení rychlostního limitu,
 • Ukládání a prohlížení dat z jízd,
 • Funkce Skrýt Tuning,
 • Zámek motoru,
 • Diagnostika motoru.

Fungování čipu SpeedBox 3.0 B.Tuning není podmíněno používáním aplikace SpeedBox App. Jedná se však o skvělý doplněk, díky kterému budeš mít kompletní přehled o svých výkonech.

Stáhni si SpeedBox App do svého telefonu ještě před objednáním čipu SpeedBox 3.0 B.Tuning. Vyzkoušíš si demo verzi, poznáš všechny vychytávky a zároveň se ujistíš, že je aplikace ve tvém mobilu plně funkční. K propojení s čipem SpeedBox 3.0 B.Tuning je nutné, aby byl telefon vybaven verzí Bluetooth 4.0 nebo vyšší.

 

Get it on Google Play 


Get it on App Store

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #4 Pet.Pac , 9. července 2023 16:41
  Hodí se tento čip na
  Ghost Asx Base 160 B625
  • Jan Havlíček , 11. července 2023 12:55

   Dobrý den.

   Ano, hodí.

 • #3 tivvit , 15. května 2023 0:42
  Dobry den, funguje se vsemi motory 2020+? Tedy i se smart system?
  • Jan Havlíček , 15. května 2023 15:08

   Dobrý den.

   Pro Smart System je potřeba tento čip: https://ekolo.cz/speedbox-1-0-b-tuning-pro-bosch-smart-system

 • #2 Marek , 2. října 2022 20:54
  Dobrý den je tento čip vhodný proKTM · Macina Pro Cross 625 28"
  • Andrea Kupcová , 3. října 2022 15:52

   Dobrý den,

   pokud máte motor Bosch, pak ano.

   S pozdravem

    

 • #1 Tomáš Hrazdil , 23. dubna 2022 8:19
  Dobrý den uvažuji o chipu pro e kolo KTM Macina Race 592. Mám to k Vám daleko, potřebuji pokud je to mozne chip instalovat sám. Můžete mi něco takového nabídnout? Děkuji za info
  • Jan Havlíček , 25. dubna 2022 9:44

   Dobrý den.

   Instalace chipu je velice jednoduchá, součástí balení je detailní instalační manuál, opravdu to zvládnete sám. Tento chip je ten správný pro Macinu Race 592.

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)