O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Flyon SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Flyon SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Flyon SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Flyon SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Flyon

SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Flyon

Spolehlivý tuningový čip třetí generace pro elektrokola Haibike FLYON. SpeedBox B.Tuning přináší jedinečné spojení elektrokola s mobilním telefonem.

Skladem u dodavatele

7 590 Kč

6 273 Kč bez DPH

Při koupi chipu SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Flyon vám v ekolo.cz provedeme instalaci zdarma.

Jedná se o nejvýkonnější a nejvšestrannější produkt pro elektrokola Haibike FLYON. Pomocí technologie Bluetooth můžeš propojit kolo s mobilní aplikací nebo SpeedBox aktualizovat.

SpeedBox B.Tuning přináší jedinečné spojení elektrokola s mobilním telefonem. SpeedBox je do posledního detailu optimalizovaný pro výkon a maximální požitek z jízdy. Tuning deaktivuje rychlostní limit elektrokola. Díky mobilní aplikaci SpeedBox App můžete sledovat a zaznamenávat všechny parametry jízdy na displeji svého telefonu. Kdykoliv a kdekoliv.

VLASTNOSTI:

 • Aktivace: mobilní aplikace / dvojitým přepnutím mezi dvěma různými režimy (→ ← → ←)
 • Maximální rychlost: bez omezení
 • Zobrazení na displeji: reálné hodnoty
 • Nastavení rychlostního limitu: ANO
 • Kompatibilní s: Flyon Displej, motory TQ HPR120S, SpeedBox App

Jak SpeedBox 3.0 B.Tuning funguje?

Vyznačuje se snadným ovládáním. Aktivace SpeedBox 3.0 B.Tuning se provádí v mobilní aplikaci nebo na ovládacím panelu elektrokola. Tuning se aktivuje/deaktivuje přepínačem, dvojitým přepnutím mezi dvěma různými režimy - postupné stisknutí → ← → ←. Na displeji se krátce zobrazí hodnota kadence 99 rpm a od té chvíle můžete jet neomezenou rychlostí – 40 km/h, 50 km/h i více než 60 km/h.

Funkce tuningu se vypíná opětovným dvojitým přepnutím přepínače. Na displeji se zobrazí hodnota kadence 25 rpm a rychlostní limit 25 km/h je opět zapnutý. Elektrokolo pak funguje stejně jako před instalací tuningu.

Po prvním spuštění SpeedBox App nastavte PIN. Tento PIN pak budete používat při každém dalším spuštění SpeedBox App. Po zvolení PINu budeš nastavte servisní heslo, které použijete v případě, že PIN zapomenete anebo jej budete chtít změnit.

Nastavení maximální rychlosti přípomoci provede postupným přepínáním módů: EXTREME - HIGH - MID - LOW - MID - HIGH - EXTREME. Poté se na displeji zobrazí aktuální rychlostní limit. Maximální rychlost přípomoci se přepne otáčením kola asi o 180°. Zobrazení kadence 15 rpm na displeji odpovídá limitu 15 km/h, 20 rpm odpovídá limitu 20 km/h, 25 rpm odpovídá 25 km/h, 30 rpm odpovídá 30 km/h, 99 rpm odpovídá 99 km/h apod. Poslední zobrazený limit se po pěti sekundách nečinnosti uloží.

Aplikace SpeedBox App určená speciálně pro SpeedBox 3.0 B.Tuning používá technologii Bluetooth k propojení elektrokola s mobilním telefonem. Po stažení aplikace a propojení mobilu s elektrokolem uvidíte na displeji telefonu aktuální data a parametry jízdy.

Možnosti aplikace SpeedBox App:

 • Ovládání tuningu
 • Nastavení rychlostního limitu
 • Ukládání a prohlížení dat z jízd
 • Mód skrytého tuningu
 • Zámek motoru
 • Diagnostika motoru

Fungování čipu SpeedBox 3.0 B.Tuning není podmíněno používáním aplikace SpeedBox App. Jedná se však o skvělý doplněk, díky kterému můžete mít kompletní přehled o svých výkonech.

SpeedBox App

 K propojení s čipem SpeedBox 3.0 B.Tuning je nutné, aby byl telefon vybaven verzí Bluetooth 4.0 nebo vyšší.

Get it on Google Play 

Get it on App Store

Montáž

Pro výrobu tuningu SpeedBox jsou používány originální konektory, aby byla instalace produktu opravdu jednoduchá a zapojení správné. Demontáž tuningu SpeedBox je stejně snadná jako montáž. Pokud budete mít se zapojením jakýkoliv problém, neváhejte se na nás obrátit.

Upozornění

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Výrobce ani prodejce nenese žádnou odpovědnost za škody vzniklé použitím produktů SpeedBox. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox není dovoleno používat na pozemních komunikacích, cyklostezkách a veřejných prostranstvích. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox je možno používat výhradně na svém vlastním pozemku, výhradně na svou vlastní odpovědnost. Použitím produktů SpeedBox může dojít ke ztrátě záruky Vašeho elektrokola.

V případě aktualizace softwaru elektrokola doporučujeme nejprve odinstalovat SpeedBox z elektrokola, aktualizovat software a poté znovu nainstalovat SpeedBox do elektrokola.

Parametry

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání