O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Giant SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Giant SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Giant SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Giant SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Giant SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Giant

SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Giant

SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Giant - čip třetí generace - procesorem řízený modul, který odstraní rychlostní omezovač vašeho elektrokola. Na displeji se přitom zobrazují reálné údaje.

Produkt je vyprodán

Kontaktujte nás pro alternativu

Spolehlivý tuningový čip třetí generace pro tvé elektrokolo s motorem Giant 2017-2022 (kromě motoru SyncDrive Pro s RideControl Go)

Tuningový čip SpeedBox 3.0 umožňuje deaktivaci omezovače rychlosti elektrokola. Po instalaci čipu se na displeji elektrokola zobrazují reálné údaje, jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha a dojezd.

VLASTNOSTI:

 • Aktivace čipu tlačítkem: SpeedBox App/ tlačítko WALK/ + - + -
 • Maximální rychlost: bez omezení
 • Nastavení rychlostního limitu: ano
 • Zobrazení na displeji: reálné hodnoty
 • Kompatibilní s: motory Giant 2017-2022, SpeedBox App
 • Není kompatibilní s: RideControl Go, Giant Talon, Explore, Fathom (vyrobeny v 2022)

V případě aktualizace softwaru elektrokola doporučujeme nejprve odinstalovat SpeedBox z elektrokola, aktualizovat software a poté znovu nainstalovat SpeedBox do elektrokola.

Jak SpeedBox 3.0 funguje?

Aktivace čipu SpeedBox 3.0 se provede na ovladači elektrokola. Po stisknutí tlačítka WALK se na displeji krátce zobrazí hodnota 9,9 km/h (6,2 mph) a od té chvíle můžete jet neomezenou rychlostí – 40 km/h, 50 km/h i více než 60 km/h.

Funkce čipu se vypne opětovným stisknutím tlačítka WALK. Na displeji se zobrazí hodnota 2,5 km/h (1,6 mph) a rychlostní limit 25 km/h je opět zapnutý. Elektrokolo pak funguje stejně jako před instalací čipu.

Mysleli jsme i na elektrokola, která nemají klasický ovládací panel s tlačítkem Walk. V tomto případě stačí použít kombinaci tlačítek + - + -  a SpeedBox se aktivuje. Stejným způsobem pak SpeedBox snadno deaktivuješ.

Nastavení maximální rychlosti přípomoci se provádí postupným přepínáním módů o tři úrovně dolů a následně o tři úrovně nahoru. Poté se na displeji zobrazí aktuální rychlostní limit. Maximální rychlost přípomoci se přepíná krátkým stiskem tlačítka WALK, nebo otočením kola o 360°. Zobrazení 1,5 km/h na displeji odpovídá limitu 15 km/h, 2,0 odpovídá limitu 20 km/h, 2,5 odpovídá 25 km/h, 3,0 odpovídá 30 km/h, 9,9 odpovídá 99 km/h apod. Poslední zobrazený limit se po pěti sekundách nečinnosti uloží.

Aplikace SpeedBox App určená speciálně pro SpeedBox 3.0 B.Tuning používá technologii Bluetooth k propojení tvého elektrokola s mobilním telefonem. Po stažení aplikace a propojení mobilu s elektrokolem uvidíte na displeji telefonu aktuální data a parametry jízdy. Jednotlivé výlety lze ukládat, porovnávat s přáteli a sledovat vlastní výkony. Můžete si tak naplno užívat jízdu a kontrolu parametrů nechat na později.

Možnosti aplikace SpeedBox App:

 • Ovládání tuningu
 • Nastavení rychlostního limitu
 • Ukládání a prohlížení dat z jízd
 • Mód skrytého tuningu
 • Zámek motoru
 • Diagnostika motoru

Fungování čipu SpeedBox 3.0 B.Tuning není podmíněno používáním aplikace SpeedBox App. Jedná se však o skvělý doplněk, díky kterému budeš mít kompletní přehled o svých výkonech.

Aplikace SpeedBox App ke stažení. K propojení s čipem SpeedBox 3.0 B.Tuning je nutné, aby byl telefon vybaven verzí Bluetooth 4.0 nebo vyšší.

Get it on Google Play

Get it on App Store

Montáž

Pro zapojení čipu SpeedBox do elektrokola se používají barevné konektory vybavené klíčem pro správné zapojení, proto je instalace čipu opravdu jednoduchá. Demontáž tuningového čipu je stejně snadná jako montáž. Pokud budete mít se zapojením jakýkoli problém, neváhejte se na nás obrátit.

V případě, že se chystáte nainstalovat SpeedBox na úplně nové kolo, je třeba na něm před prvním spuštěním čipu ujet alespoň 1 km.

Upozornění

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Výrobce nenese žádnou zodpovědnost za škody vzniklé použitím produktů SpeedBox. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox není dovoleno používat na pozemních komunikacích, cyklostezkách a veřejných prostranstvích. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox je možno používat výhradně na svém vlastním pozemku, výhradně na svou vlastní zodpovědnost. Použitím produktů SpeedBox může dojít ke ztrátě záruky Vašeho elektrokola.

Doporučujeme používat další bezpečnostní prvky a ochranné produkty, aby se předešlo zranění.

Parametry

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání