MÁME STÁLE OTEVŘENO. S VYBRANÝMI ELEKTROKOLY PŘIJEDEME I K VÁM - INFO ZDE

SpeedBox 3.0 pro Bosch

Spolehlivý tuningový čip třetí generace pro elektrokola s motorem Bosch 2020 s možností nastavení rychlostního limitu elektrokola.

Dostupnost:   SKLADEM

4 400 Kč

3 636 Kč bez DPH

Popis

Tuningový čip SpeedBox 3.0 umožňuje libovolné nastavení omezovače rychlosti elektrokola. Po instalaci čipu se na displeji elektrokola zobrazují reálné údaje, jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha a dojezd.

Aktivaci čipu SpeedBox 3.0 provedeš na displeji elektrokola. Po stisknutí tlačítka WALK se na displeji krátce zobrazí hodnota 9,9 km/h (6,2 mph) a od té chvíle můžeš jet neomezenou rychlostí – 40 km/h, 50 km/h i více než 60 km/h.

Funkci čipu vypneš opětovným stisknutím tlačítka WALK. Na displeji se zobrazí hodnota 2,5 km/h (1,6 mph) a rychlostní limit 25 km/h je opět zapnutý. Elektrokolo pak funguje stejně jako před instalací čipu.

Mysleli jsme i na elektrokola, která nemají klasický ovládací panel s tlačítkem Walk. V tomto případě stačí použít kombinaci tlačítek + - + -  a SpeedBox se aktivuje. Stejným způsobem pak SpeedBox snadno deaktivuješ.

Nastavení maximální rychlosti přípomoci provedeš postupným přepínáním módů: Turbo - Sport - Tour - Eco - Tour - Sport - Turbo. Poté se na displeji zobrazí aktuální rychlostní limit. Maximální rychlost přípomoci přepínáš krátkým stiskem tlačítka WALK, nebo otočením kola o 360°. Zobrazení 1,5 km/h na displeji odpovídá limitu 15 km/h, 2,0 odpovídá limitu 20 km/h, 2,5 odpovídá 25 km/h, 3,0 odpovídá 30 km/h, 9,9 odpovídá 99 km/h apod. Poslední zobrazený limit se po pěti sekundách nečinnosti uloží.

Při použití SpeedBox 3.0 s motory Bosch 4. generace (rok výroby 2020 a vyšší) je třeba po ukončení jízdy nechat elektrokolo zapnuté, dokud se na displeji trvale nezobrazí rychlost 0,0 km/h. Během této fáze se bude na displeji zobrazovat zbývající čas (v minutách). Poté můžeš kolo bezpečně vypnout a těšit se na další výlet.

 

 

Při koupi chipu Speedbox vám v ekolo.cz provedeme instalaci zdarma.

 

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #3 Zdeněk Ježek , 16. července 2020 7:04
  Mám kolo Crussis Largo 10,4.... chci se zeptat jaký čip je možné na toto kolo použít a jaka je jeho cena?
  • Lukas Panyrek , 16. července 2020 9:31

   Dobrý den.

   Na motory Bafang se používá softwarová úprava.

   Cena odblokovaní je 2190kč a je nutné kolo přepravit k nám na prodejnu.

   S pozdravem Lukáš Panýrek

 • #2 Michal , 9. června 2020 17:44
  Proč je potřeba dodržet tento postup? "Při použití SpeedBox 3.0 s motory Bosch 4. generace (rok výroby 2020 a vyšší) je třeba po ukončení jízdy nechat elektrokolo zapnuté, dokud se na displeji trvale nezobrazí rychlost 0,0 km/h. Během této fáze se bude na displeji zobrazovat zbývající čas (v minutách). Poté můžeš kolo bezpečně vypnout a těšit se na další výlet."
  • Lukas Panyrek , 10. června 2020 9:49

   Dobrý den.

   Je to z důvodu donahrávání dat čipu do ŘJ kola a naopak.

   Při nedodržení tohoto postupu se může stát že ŘJ po zapnutí kola chip nenajde.

   Pokuď vám tento systém nevyhovuje doporučuji zakoupit tento chip.

   https://ekolo.cz/peartune-mso-tuning-elektrokola-bosch

 • #1 Ziki , 15. dubna 2020 22:48
  Zdravim, jak speedbox 3 funfuje s antychipping texhnologii bosh 2020. V clancich tvrdi ze bude chipping dohledatelny a po 3 pokusech se jednotka zablokuje. Diky za info
  • Infolinka ekolo.cz , 16. dubna 2020 18:10

   Dobrý den, 

   takový byl zřejmě plán výrobce, ale domníváme se, že Bosch ebike inženýři nikde nepředpokládali, že by to fungovalo,. Tento chip české provenince spolehlivě odstaní omezené na motorech Bosch IV generace bez obav z jakéhokoli zablokování asistence.. 

   Pokud by vám to náhodou nefungovalo, systém elektrokola vám zdarma uvedeme do původního stavu a vrátíme peníze za chip. 

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)