O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

SpeedBox 3.0 pro Flyon

SpeedBox 3.0 pro Flyon

Chytrý tuning třetí generace pro elektrokola Haibike FLYON. Umožňuje libovolné nastavení omezovače rychlosti elektrokola.

Skladem u dodavatele

4 990 Kč

4 124 Kč bez DPH

Chytrý tuning třetí generace pro modelovou řadu Haibike FLYON.

SpeedBox 3.0 umožňuje libovolné nastavení omezovače rychlosti elektrokola. Po instalaci tuningu se na displeji elektrokola zobrazují reálné údaje, jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha a dojezd.

Jak SpeedBox 3.0 funguje?

Aktivace tuningu se provádí na ovládacím panelu elektrokola. Tuning se aktivuje/deaktivuje přepínačem, dvojitým přepnutím mezi dvěma různými režimy - postupné stisknutí → ← → ←. Na displeji krátce zobrazí hodnota aktuálního rychlostního limitu a od té chvíle ti motor bude pomáhat do takové rychlosti, jaký sis nastavil limit.

Funkce tuningu se vypne opětovným dvojitým přepnutím přepínače. Na displeji se zobrazí hodnota kadence 25 rpm a rychlostní limit 25 km/h je opět zapnutý. Elektrokolo pak funguje stejně jako před instalací tuningu.

VLASTNOSTI:

  • Omezovač rychlosti: deaktivován
  • Aktivace: dvojitým přepnutím mezi dvěma různými režimy (→ ← → ←)
  • Zobrazení na displeji: reálné hodnoty
  • Kompatibilní s: motory TQ HPR120S
  • Nekompatibilní s: SpeedBox App

V případě aktualizace softwaru elektrokola doporučujeme nejprve odinstalovat SpeedBox z elektrokola, aktualizovat software a poté znovu nainstalovat SpeedBox do elektrokola.

Nastavení maximální rychlosti přípomoci se provede postupným přepínáním módů: EXTREME - HIGH - MID - LOW - MID - HIGH - EXTREME. Poté se na displeji zobrazí aktuální rychlostní limit. Maximální rychlost přípomoci přepínáte otáčením kola asi o 180°. Zobrazení kadence 15 rpm na displeji odpovídá limitu 15 km/h, 20 rpm odpovídá limitu 20 km/h, 25 rpm odpovídá 25 km/h, 30 rpm odpovídá 30 km/h, 99 rpm odpovídá 99 km/h apod. Poslední zobrazený limit se po pěti sekundách nečinnosti uloží.

Montáž

Pro výrobu čipů SpeedBox se používájí originální konektory, aby byla instalace čipu opravdu jednoduchá a zapojení správné.Demontáž tuningu je stejně snadná jako montáž. Pokud budete mít se zapojením jakýkoli problém, neváhejte se na nás obrátit

Upozornění:

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Výrobce ani prodejce nenese žádnou odpovědnost za škody vzniklé použitím produktů SpeedBox. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox není dovoleno používat na pozemních komunikacích, cyklostezkách a veřejných prostranstvích. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox je možno používat výhradně na svém vlastním pozemku, výhradně na svou vlastní odpovědnost. Použitím produktů SpeedBox může dojít ke ztrátě záruky elektrokola.

Doporučujeme používat další bezpečnostní prvky a ochranné produkty, aby se předešlo zranění.

Parametry

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání