O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

TENWAYS AGO X TENWAYS AGO X TENWAYS AGO X TENWAYS AGO X TENWAYS AGO X TENWAYS AGO X TENWAYS AGO X TENWAYS AGO X TENWAYS AGO X TENWAYS AGO X TENWAYS AGO X TENWAYS AGO X TENWAYS AGO X
2024 Bafang 2025

TENWAYS AGO X

Větší výkon, větší nákladový prostor a větší pohodlí! AGO X ve stylu SUV se zrodil, aby překonal konkurenci. Tento městský univerzál je připraven jak na každodenní pojíždění, tak na dobrodružství na cestách.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Cena před slevou: 57 590 Kč

57 590 Kč

Ušetříte 0 Kč

47 595 Kč bez DPH
Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Motor

Bafang M410

Síla motoru

80 Nm

Kapacita baterie

500 Wh

Přehazovačka

10 rychlostí

Kola

29"

Zdvih tlumičů

-

TENWAYS AGO X

TENWAYS AGO X battery

Lithium-iontová baterie 500 Wh, 36 V, 14 Ah vybavená články LG je výkonné a univerzální řešení pro ukládání energie. S kapacitou 500 Wh může dodávat značné množství energie, což umožňuje delší dobu jízdy a používání. Tato kapacita je často považována za dobrou rovnováhu mezi velikostí, hmotností a dojezdem.

 

Hydraulické brzdy Tektro jsou proslulé svým spolehlivým výkonem, přesnou modulací a vynikající brzdnou silou. Jednou z hlavních výhod hydraulických brzd Tektro je jejich přesná modulace. Modulací se rozumí schopnost plynule a progresivně řídit brzdnou sílu, což jezdci umožňuje použít v každé situaci přesně tolik brzdné síly, kolik je potřeba. Tato jemná kontrola je nezbytná pro zvládnutí technického terénu, udržení trakce a zabránění zablokování brzd, zejména v náročných podmínkách, jako jsou mokré nebo blátivé stezky.

TENWAYS AGO X brake

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Elektrokolo TENWAYS AGO X 2024 je inovativní a výkonné elektrické kolo navržené tak, aby poskytovalo jezdcům vzrušující a ekologický zážitek z dojíždění či rekreace. S nejmodernější technologií a promyšlenými designovými prvky vyniká AGO X jako špičková volba v rychle se vyvíjejícím světě elektrokol.

V jádru výkonu AGO X je silný elektrický motor Bafang M410 s točivým momentem 80 Nm, který se hladce integruje do rámu kola, aby poskytoval plynulou a účinnou asistenci při šlapání. Ať už se jedná o navigaci po městských ulicích nebo zvládnutí terénních stezek, můžete snadno zdolávat kopce, protivítr i dlouhé vzdálenosti.

Kromě impresivního elektrického pohonu elektrokolo TENWAYS AGO X disponuje robustním a všestranným rámem navrženým tak, aby zvládal různé jízdní situace. Konstrukce z lehkých, ale odolných materiálů poskytuje stabilní a citlivou platformu. Jeho geometrie zachovává rovnováhu mezi obratností a stabilitou.

Hladký a bezproblémový rám obsahuje veškeré kouzlo úžasné jízdy. Důmyslnému skrytí propojovacích kabelů má za následek čisté linie a dodatečnou ochranu kabeláže. Vynikající konzistence povrchové úpravy, od dokonale sladěného laku rámu a baterie až po vynikající hladké svarové spoje.

Ergonomicky navržené řídítka a sedlo zajistí pohodlnou jízdní pozici, zatímco integrované prvky, jako jsou blatníky, osvětlení a nosič, přidávají praktický užitek pro každodenní dojíždění nebo provádění nákupů. Bateriový systém kola nabízí dostatečný dojezd pro delší jízdy, s možností rychlého nabíjení, aby se minimalizovala doba strávená mimo jízdu.

Bezpečnost je dalším klíčovým zaměřením designu modelu AGO X. Hydraulické kotoučové brzdy poskytují spolehlivou brzdnou sílu ve všech povětrnostních podmínkách a osvětlení zvyšuje viditelnost a povědomí jak pro jezdce, tak pro ostatní uživatele silnic.

Větší výkon, větší objem zavazadlového prostoru a větší pohodlí! AGO X ve stylu SUV se zrodil, aby překonal konkurenci. Tento městský univerzál je připraven jak na vaše každodenní pochůzky, tak i na dobrodružství napříč městem!

Celkově představuje elektrokolo TENWAYS AGO X vrchol technologie elektrických kol, spojující výkon, všestrannost a pohodlí v elegantním a stylovém provedení. Ať už je používán pro každodenní dojíždění, víkendová dobrodružství nebo odpočinkové jízdy po městě, AGO X nabízí nevídaný jízdní zážitek, který předefinuje, co je na dvou kolech možné.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujte. Chcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

Výrobce TENWAYS

Radost, rozmanitost, komunita, udržitelnost to jsou elektrokola TENWAYS. Aby každodenní dojíždění bylo snadné, rychlé, ekologické a zábavné. Nastartujte zdravější životní styl, staňte se součástí hnutí za udržitelnost a uvolněte svobodu na dvou kolech! Už se nemusíte potýkat s drahým parkováním a nudnými dopravními zácpami.

Výjimečné zážitky z jízdy na elektrokole, které přesahují běžnou úroveň a ceny zůstávají konkurenceschopné. Díky skvělým zkušenostem v průmyslu je společnost TENWAYS schopna nabídnout zákazníkům poskytovat kvalitu za rozumnou cenu.

Jsme specializovaná prodejna a testovací centrum elektrokol značky TENWAYS. V nabídce máme cestovní a městská elektrokola s výborným poměrem ceny a výkonu.

Elektrokola TENWAYS

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Obecně

Modelový rok 2024
Značka Tenways

Elektropohon

Výrobce motoru Bafang
Typ motoru Bafang M400-420
Kroutící moment 80 Nm
Středový motor Ano

Baterie

Kapacita baterie 500 - 599 Wh

Řazení

Přehazovačka Shimano
Počet převodů 10

Brzdy

Zadní brzdy Hydraulic disk
Přední brzdy Hydraulic disk

Video

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání