O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem

TENWAYS CGO600 Pro TENWAYS CGO600 Pro TENWAYS CGO600 Pro TENWAYS CGO600 Pro TENWAYS CGO600 Pro TENWAYS CGO600 Pro TENWAYS CGO600 Pro TENWAYS CGO600 Pro TENWAYS CGO600 Pro TENWAYS CGO600 Pro TENWAYS CGO600 Pro TENWAYS CGO600 Pro TENWAYS CGO600 Pro TENWAYS CGO600 Pro TENWAYS CGO600 Pro TENWAYS CGO600 Pro TENWAYS CGO600 Pro TENWAYS CGO600 Pro TENWAYS CGO600 Pro

TENWAYS CGO600 Pro

Snadnější, rychlejší, udržitelnější a stylovější než kdy dřív. Tento model je šampion v lehké váze. Se zadním motorem Mivice M070, baterií s kapacitou 360 Wh a pouhými 16 kg nabízí dojezd až 100 km.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Cena před slevou: 43 190 Kč

43 190 Kč

Ušetříte 0 Kč

35 694 Kč bez DPH
Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Motor

Mivice M070

Síla motoru

35 Nm

Kapacita baterie

360 Wh

Přehazovačka

1 rychlost

Kola

28"

Zdvih tlumičů

-

TENWAYS CGO600 Pro

TENWAYS CGO600 Pro battery

Vodotěsné provedení. Připraveno pro jízdu na kole za každého počasí. Tato lithium-iontová baterie je vyrobena s přesností a odborností, aby poskytovala konzistentní a spolehlivý výstup energie a zajistila bezproblémový zážitek z jízdy při každé cestě. Konfigurace 36 V, 10 Ah nabízí dostatečnou kapacitu energie v lehkém a prostorově úsporném provedení. 

Brzdy TEKTRO jsou navržené s precizností a inovací, kombinují špičkovou technologii s pečlivým zpracováním a poskytují bezkonkurenční brzdný výkon a kontrolu za jakýchkoli jízdních podmínek. Jsou vyrobeny s využitím vysoce kvalitních materiálů a pokročilých výrobních procesů, které zajišťují výjimečný výkon a odolnost. 

TENWAYS CGO600 Pro brakes

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Představujeme vám elektrokolo TENWAYS CGO600 Pro, mistra v lehké konstrukci, které váží pouhých 16 kg, ale přitom má působivý dojezd až 100 km na jedno nabití. K dispozici je ve čtyřech odvážných barevných variantách a jeho osobitý styl ho nezaměnitelně odlišuje. Představuje vrchol profesionality elektrokol a přináší zcela novou úroveň jednoduchosti, výkonu a radosti.

Vychutnejte si až 100 km asistované jízdy na jedno nabití baterie, kterou pohání integrovaná baterie s kapacitou 360 Wh. Bezproblémová integrace zajišťuje spolehlivý a odolný výkon.

Pohon karbonovým řemenem Gates. Vyzkoušejte svobodu řemenového pohonu se systémem pohonu Gates Carbon. Žádná koroze, žádné mazání, žádný řetěz - jen průzkum bez námahy. Bezúdržbový a spolehlivý.

Díky integrovanému přednímu světlu si snadno posvítíte na cestu. Poskytuje osvětlení vhodné pro dojíždění a zajišťuje volnou cestu, aniž by oslňovalo ostatní účastníky silničního provozu. Se svítivostí 35 luxů splňuje požadavky STVZO a může se pochlubit voděodolností IPX4.

Snadnější, rychlejší, udržitelnější a stylovější než kdykoli předtím: S elektrokolem TENWAYS CGO600 Pro máte všechna esa v rukávu. Není to jen dopravní prostředek; je to vyjádření stylu a závazku k udržitelnosti.

Ať už dojíždíte do práce rušnými ulicemi města, nebo se vydáváte na pohodové projížďky malebnou krajinou, elektrokolo TENWAYS CGO600 Pro nabízí bezkonkurenční výkon, spolehlivost a styl.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

Výrobce TENWAYS

Radost, rozmanitost, komunita, udržitelnost to jsou elektrokola TENWAYS. Aby každodenní dojíždění bylo snadné, rychlé, ekologické a zábavné. Nastartujte zdravější životní styl, staňte se součástí hnutí za udržitelnost a uvolněte svobodu na dvou kolech! Už se nemusíte potýkat s drahým parkováním a nudnými dopravními zácpami.

Výjimečné zážitky z jízdy na elektrokole, které přesahují běžnou úroveň a ceny zůstávají konkurenceschopné. Díky skvělým zkušenostem v průmyslu je společnost TENWAYS schopna nabídnout zákazníkům poskytovat kvalitu za rozumnou cenu.

Jsme specializovaná prodejna a testovací centrum elektrokol značky TENWAYS. V nabídce máme cestovní a městská elektrokola s výborným poměrem ceny a výkonu.

Elektrokola TENWAYS

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Obecně

Modelový rok 2024

Elektropohon

Středový motor Ne

Baterie

Kapacita baterie 300 - 399 Wh

Tlumení

Přední vidlice 6061 Aluminium

Video

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání