MÁME NEJŠIRŠÍ NABÍDKU ELEKTROKOL. SKLADEM A IHNED K ODESLÁNÍ PŘES 200 MODELŮ.

Elektrokola Urban Arrow

Společnost URBAN ARROW usiluje o to, aby byli průkopníky městské mobility. Filozofie designu je odvážná a jasná: vždy vpředu. Tuto filozofii uplatňuje od doby, kdy v roce 2010 vytvořili první Urban Arrow. Inspirováni stavbou městského vozidla budoucnosti navrhli elektrické nákladní kolo, které vás nikdy nezklame a snadno se s ním manipuluje v provozu. . Robustní, ale obratný, odolný a přesto lehký. Výsledkem je ikonický hliníkový rám. 

ZMĚŇTE SVÉ POTŘEBY
Urban ARROW chápe, že se vaše potřeby a potřeby vaší rodiny v průběhu času změní, a proto jsou všechny Urban Arrows modulární. To vám dává svobodu volby mezi různými předními rámyKrabice, která je dostatečně velká pro vaše děti, nebo možná něco kompaktnějšího. Všechno je možné. Stejně jako se vyvíjejí vaše potřeby, může se vyvíjet i vaše kolo.

SMART URBAN MOBILITY
Chceme, aby města zůstala skvělými místy k životu. Proto definujeme zbrusu novou kategorii dopravy: Smart Urban Mobility. Zároveň ale také vidíme, jak jsou ulice přetížené, a uznáváme rostoucí potřebu rychle snížit znečištění ovzduší. Kombinací nosnosti vašeho vozu a hbitosti elektrokola vytváříme dokonalé vozidlo, které vezme vše, co je vám drahé, od A do B - a dále . Čisté, bezpečné, stylové, rychlé.

Klikněte pro zobrazení filtru
Kapacita baterie:
Průměr kol:
Pro výšku:
Řazení

Nenalezen žádný záznam