Vánoce a nový rok v ekolo.cz


Vánoce elektrokoloDarovat Elektrokolo? To není stejné, jako někomu nadělit mobil, nebo sekačku na trávu.  
Elektrokolo totiž není běžný spotřební produkt, nýbrž je to životní styl.  

Svým blízkým darujete fantastické zážitky, nadšení z jízdy a svobodu dopravy. 

V ekolo.cz jsme vše připravili tak, abyste - pokud se rozhodnete někoho obdarovat elektrokolem - s tím neměli žádné starosti.


Zde je naše nabídka pro letošní spokojené svátky:


1. Prodloužená záruka
Jakékoli nové elektrokolo, které u nás zakoupíte do 31. ledna 2020, bude mít automaticky začátek běhu Záruční lhůty posunutý až od 1. března 2020. Díky tomu o dvouletou záruku ani při nákupu e-kola nyní nepřijdete. 


2. Snadná výměna za jinou velikost / model
Nemusíte mít obavu, pokud se obdarovanému nebude líbit třeba barva lakování elektrokola, nebo se netrefíte do správné velikosti rámu. Máte možnost využít naší unikátní BEZPLATNÉ VÝMĚNY ZA JINÝ MODEL ELEKTROKOLA AŽ DO 10. ledna 2020.


3. Poukaz na E-kolo
Pokud se nebudete moci rozhodnout ohledně typu nebo barvy, využijte náš dárkový kupón. Ten individuálně vytvoříme a dodáme Vám jej vytištěný na prémiovém papíře se jménem obdarovaného (nebo i s obrázkem zvoleného elektrokola) ve sváteční obálce. To je vhodné i pro možnost darování dosud nevyrobeného modelu elektrokola, které máme v nabídce před-objednávky.

Poukaz vánoce ekolo                     Poukaz vánoce ekolo

4. Akční ceny
Prosinec a leden jsou jediné měsíce v roce, kdy nám výrobci umožňují výrazné slevy elektrokol na vyrobené kusy skladem. V letošním roce se to týká cca 80% modelů z našeho sortimentu a slevy někde činí i 25.000 Kč. Nikdy nebude nabídka atraktivnější než v tomto období. 


5. Doprava naším prodavačem    
Zákazníkům z Prahy a okresů Praha-západ a Praha-východ doručíme zakoupené elektrokolo zdarma naší vlastní dopravou až domů, či na vaše místo určení.  

        

6. Drobné elektro-dárky
Elektrokolo už máte, ale rádi byste udělali radost nějakým příslušenstvím? Co takhle místo cyklistické přilby mít na krku daleko bezpečnější Airbag? A nebo přilba s integrovaným mikrofonem a reproduktory pro možnost telefonování a poslechu hudby? A netouží váš elektro-cyklista třeba po nové, rychlejší, nabíječce? Obraťte se na nás, společně vymyslíme originální a naprosto praktický dárek


Dále Vám poradíme a vše vysvětlíme detailně na telefonu 777 797 460.

Vyzkoušejte našeho interaktivního průvodce výběrem elektrokola www.ekolo.cz/pruvodce