O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

APACHE Yamka E5 APACHE Yamka E5 APACHE Yamka E5 APACHE Yamka E5 APACHE Yamka E5 APACHE Yamka E5 APACHE Yamka E5 APACHE Yamka E5 APACHE Yamka E5 APACHE Yamka E5
27.5" Silent

APACHE Yamka E5

Elektrokolo Yamka E5 s 27,5" koly pro ty, kteří na svých výletech ocení pohodlí horských plášťů.

Kontaktujte nás pro alternativu
Motor

Apache Power Silent Plus

Síla motoru

40 Nm

Kapacita baterie

468 Wh

Přehazovačka

10 rychlostí

Kola

27,5"

Zdvih tlumičů (přední)

100 mm

APACHE Yamka E5 je vybavena odpružením SR Suntour XCM HLO DS s 100 mm zdvihu. To samo o sobě dělá elektrokolo neuvěřitelně pohodlným bez ohledu na to, jak drsný je terén. Vidlici je možno uzamknout z korunky. Pružení: pružina. Tlumení: olejová patrona. Skvěle zvládně asfalt i štěrk na trase a to bez námahy při zachování skvělých schopností a ovladatelnosti.

Impac Smartpac je univerzální XC plášť vhodný jak na silnici tak na lesní stezky, rozměr 29 x 2,25", drátová patka. Díky středně vysokému střednímu vzorku nabízí dobré vlastnosti na silnici a boční vyšší vzorek napomáhá správnému držení v zatáčkách i při záběru na nezpevněných cestách. Díky své kompaktní technologii vnitřního běhounu funguje dokonale a zároveň omezuje nežádoucí hluk.

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

[dojezd-120-[{"watth":"468"}]]

Elektrokolo Yamka E5 s 27,5" koly je určeno jezdkyním a jezdcům, kteří na svých výletech ocení pohodlí horských plášťů i jejich univerzálnost, a kterým nevyhovují kola 29". 

Rámy pevných horských kol řady E jsou zcela přepracovány a nyní mají nosnost zvýšenou na 140 kg a integrovanou baterii, takže jejich silueta je velmi elegantní a příjemná na pohled. 

Povedená geometrie zůstala zachována, takže se jezdec stále může těšit z toho, že model Yamka E5 je stále horské kolo a integrovaná baterie navíc zvyšuje tuhost rámu.

Díky silnému nábojovému motoru Apache Power Silent Plus, baterii LG 13 Ah a mechanickým komponentům shodným s modelem Yamka E3, tedy odpružené vidlicí se 100 mm zdvihu a spolehlivým komponentům Shimano Deore, řazení 1 x 10, brzdám Shimano MT200 s kotouči 180 mm, se nemusíte bát s Yamkou E5 vyrazit na celodenní výlet do přírody.

Pustit kila k vodě a místo toho si zamilovat elektrokolo - využijte nabídku naší diagnostičky

Nábojový motor Apache Power Silent

Motor Apache Power Silent

Motor Apache Power Silent je vybaven halovými sondami a je poháněn proudem se sinusovým průběhem, což má za následek jeho výrazně nižší hlučnost při jízdě a efektivnější využití energie = vyšší dojezd.

 

Integrovaná baterie Apache Power I5 (SP2.1)

Baterie Apache Power I5 (SP2.1)

Integrovaná baterie Apache Power I5 (SP2.1) do rámu elektrokola. V kombinaci se středovým elektromotorem, znamená jediné - skvěle vyvážené, stabilní a lehce ovladatelné ekolo, které navíc lahodí oku.

Baterie je vybavena BMS deskou (Battery Management System), která ji chrání před přehřátím, zkratem nebo přebitím. Baterii lze nabíjet přímo v elektrokole nebo ji za účelem nabití vyjmout – nabít tak lze doma pomocí přiložené nabíječky v jakékoliv standardní zásuvce.

Novou (náhradní) baterii můžete zakoupit přímo zde.

LCD displej Apache Power Codac

LCD displej Apache Power Codac

Elektrokolo budete snadno ovládat pomocí kontrastního LCD displeje Apache Power Codac s integrovaným ovládáním a mnoha užitečnými funkcemi. Displej je velice přehledný a umístěn na levé straně řídítek. Najdete zde i vestavěný nabíjecí USB konektor pro váš telefon.

Jednoduché ovládání pomocí tlačítek Vám umožní volit si stupeň dopomoci i přepínat mezi jednotlivými funkcemi cyklocomputeru. Kromě zvoleného jízdního režimu jsou na displeji vyobrazeny údaje o času, rychlosti, ujeté vzdálenosti, dojezdu a stavu baterie. Neustále tak budete mít kompletní přehled o vaší jízdě.

Výrobce Apache

Jsme specializovanou prodejnou kompletního sortimentu elektrokol APACHE.  Tato tradiční česká značka nabízí širokou nabídku modelů elektrokol pro různé využití, s několika možnými druhy pohonu - středové a nábojové pohony značek Bafang, Bosch a AP Silent. Nabízíme také přestavby a instalace nábojových i středových sad a pohonů značky Apache Power Systém, včetně baterií a příslušenství. ekolo.cz  je autorizovaným servisním partnerem značky APACHE.

Elektrokola Apache

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Elektropohon

Středový motor Ne

Baterie

Kapacita baterie Standardní

Tlumení

Přední vidlice SR Suntour XCM HLO DS (se zamykáním z korunky)

Komponenty

Sedlovka Spec Stage 30,9 x 350 mm
Řidítka Spec Stage 31,8 x 720 mm
Představec Spec Stage 31,8 x 60 mm

Řazení

Řazení Shimano Deore M4100
Kazeta Shimano Deore M4100 (11 - 42 z.)
Přehazovačka Shimano Deore M4120
Počet převodů 1 x 10

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání