O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

KELLYS Tayen R90
27.5" 2022 Panasonic

KELLYS Tayen R90

Dámské horské elektrokolo se středovým motorem Panasonic GX Ultimate 95 Nm, silnou baterií s kapacitou 725 Wh a přehledným LCD displejem. Postaveno na 27,5" kolech. S dojezdem až 180 km. Připraveno na jakékoliv dobrodružství.

Kontaktujte nás pro alternativu
Motor

PANASONIC GX ULTIMATE

Síla motoru

90 Nm

Kapacita baterie

725 Wh

Přehazovačka

12 rychlostí

Kola

27,5"

Zdvih tlumičů

120 mm (přední)

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Dámské horské elektrokolo KELLYS Tayen R90 2022. Atraktivní, moderní a skvěle vybavené dámské elektrokolo. Určeno na výlety přírodou, přes kopce až do nejobtížnějšího terénu.

Lehký hliníkový rám zajišťuje skvělou stabilitu a ovladatelnost elektrokola. Geometrie e-biku je navržena a vyvinuta pro dámské pohodlí. Unikátní design ve spojení se špičkovým středovým elektromotorem PANASONIC GX ULTIMATEo nominálním výkonu 250Ws kroutícím momentem 90 Nm a bateriií KELLYS V10 725 Wh která je do rámu elektrokola plně integrována

Dojezd elektrokola je až do vzdálenosti 160 km – samozřejmě vždy záleží na profilu trati a způsobu využití asistence, která je v případě tohoto modelu pětistupňová a ovládá se prostřednictvím LCD panelu umístěného na řídítkách. Ten zobrazuje stav baterie a zvolený stupeň výpomoci elektromotoru.

O odpružení se stará kvalitní vidlice ROCK SHOX 35 GOLD RL (29) Boost, se zdvihem 120mm. V kombinaci se širokými plášti Schwalbe se tak nebudete muset bát vyjet opravdu kamkoliv. Model Tayen R90 je dále vybaven 12 rychlostním řazením SHIMANO Deore SL-M6100-IR Rapidfire Plus, hydraulickými kotoučovými brzdami SHIMANO MT420 Hydraulic Disc a pohodlnými 27,5" kolyElektrokolo KELLYS Tayen R90 je propracované do posledního detailu.

Společnost KELLYS BICYCLES s. r. o. nyní poskytuje prodlouženou záruku v délce 5 let. Tato prodloužená záruka se týká rámu jízdního elektrokola a jeho reklamaci, kdy se jako příčinou prokáže výrobní nebo materiálová chyba.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.


\Středový motor Panasonic GX ULTIMATE

Motor Panasonic GX ULTIMATE

Chcete-li maximalizovat potěšení z jízdy na e-MTB, zde je nejlepší motor třídy s točivým momentem 90 Nm a hmotností pouhých 2,95 kg, který Vám umožní dosáhnout nejtěžších cílů.

I při nízké kadenci poskytuje motorová jednotka konstantní a silný výkon 90 Nm, díky kterému je GX Ultimate jednou z nejsilnějších motorových jednotek ve své třídě a podporuje Vás i v těch nejnáročnějších podmínkách

Více informací

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

 

Parametry

Elektropohon

Středový motor Ano

Baterie

Kapacita baterie Extrémní

Tlumení

Přední vidlice ROCK SHOX 35 GOLD RL (29) Boost, 120mm, DebonAir / Motion Control / Maxle Stealth 15mm thru axle

Komponenty

Sedlovka LIMOTEC A1 Remote Telescopic - diam 30.9mm / délka 445mm, zdvih 150mm
Řidítka KLS Active RiseBar - diam 31.8mm / rise 18mm / šířka 700mm
Představec KLS Alm/En 50 - diam 28.6mm / bar bore 31.8mm / dloužka 45mm

Řazení

Řazení SHIMANO Deore SL-M6100-IR Rapidfire Plus (I-Spec EV)
Počet převodů 12

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání