O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Jak zabezpečit elektrokolo

 

1. Kvalitní zámek

Kvalita Vašeho zámku na elektrokole může velmi ovlivnit to, zda se elektrokolo někdo pokusí odcizit či nikoliv. V naší nabídce zabezpečení elektrokol si lze vybrat například lanovéřetězové nebo skládací zámky. V zásadě platí, čím těžší a robustnější zámek pořídíte, tím těžší bude pro zloděje si s ním poradit. O váhu se však bát nemusíte, protože Vaše elektrokolo jej spolehlivě uveze a nepoznáte v jízdě žádný rozdíl. 

 

2. GPS lokátor

Nová a velmi populární varianta zabezpečení je GPS lokátor, který zvládne s přesností určit přesnou polohu Vašeho elektrokola. V naší nabídce můžete pořídit zařízení BikeTrax. Je nainstalován přímo uvnitř vašeho elektrokola a je neviditelný a nezjistitelný pro případného zloděje. V případě krádeže nebo neoprávněného použití se systém GPS aktivuje a okamžitě odešle poplach na váš smartphone a online sleduje trasu kola!

 

3. Pojištění elektrokola

Výhodné nabídky pojištění elektrokola proti krádeži. Pokud se opravdu stane, že Vaše elektrokolo bude odcizeno, máte jistotu, že Vaše investice bude z velké části nahrazena a vy si pak můžete koupit elektrokolo nové. Pojištění se vztahuje na krádež z objektu či z volného prostranství, krádež z auta či z nosiče na kolo, loupež a vandalismus, poškození nebo zničení nehodou (i vámi způsobenou), poškození nebo zničení při přepravě (i vámi způsobené).

 

O zabezpečení elektrokola se můžete také dozvědět v našem rozhovoru pro iDNES.cz: 

Vyhledávání