O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

LEADER FOX Bend LEADER FOX Bend LEADER FOX Bend LEADER FOX Bend LEADER FOX Bend LEADER FOX Bend LEADER FOX Bend LEADER FOX Bend
Novinka 2024 Bafang 28" Vystaveno

LEADER FOX Bend

Pánské krosové elektrokolo s nejnovějším motorem Bafang - M510, baterií s kapacitou 835 Wh, 9 rychlostním řazením Shimano, odpruženou vidlicí, blatníky a nosičem. Pohodlná 28" kola. Dojezd až 140 km. Elegantní a funkční design.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Motor

BAFANG M510

Síla motoru

95 Nm

Kapacita baterie

835 Wh

Přehazovačka

9 rychlostí

Kola

28"

Tlumič (přední)

120 mm

Krosové elektrokolo LEADER FOX Bend 28"

SHIMANO CUES 11-46T

SHIMANO CUES 11-46T je všestranný a na výkon orientovaný převodový komponent. Označení kazety 11-46T odkazuje na její rozsah převodů, kdy nejmenší ozubené kolo má 11 zubů a největší ozubené kolo 46 zubů. Tento široký rozsah převodů umožňuje jezdcům snadno zdolávat prudká stoupání a zároveň si zachovat dostatečné možnosti pro rychlé jízdy po rovině nebo z kopce. Proslulá technologie Hyperglide. Tato inovativní konstrukce podporuje rychlé a přesné řazení.

Rám z hliníkové slitiny 6061 je univerzální a široce používaný materiál v cyklistickém průmyslu. Tato slitina nabízí vynikající rovnováhu mezi pevností a hmotností. Vydrží značné zatížení a namáhání a přitom zůstává relativně lehká. Rám vydrží náročné každodenní používání, včetně nerovného terénu, nárazů a vibrací, aniž by byla narušena jeho strukturální integrita. Rámy z hliníkových slitin mají obvykle vynikající tuhost, která zajišťuje citlivé ovládání a účinný přenos energie. 

LEADER FOX BEND frame

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Pánské krosové elektrokolo LEADER FOX Bend 28" 2024 vybaveno nejnovějším motorem Bafang - M510, baterií s kapacitou 835 Wh, hydraulickými kotoučovými brzdami Riderever, blatníky a zadním nosičem. Postaveno na lehkém hliníkovém rámu s odpruženou přední vidlicí Uding. Univerzál na silnici i do terénu. Kombinuje elegantní design s praktičností. 

Spolehlivý a vysoce výkonný středový motor Bafang M510 umocní požitek z jízdy na elektrokole. S točivým momentem až 95 Nm dosáhnete i těch nejvzdálenějších cílů. Poskytuje konstantní a silný výkon i při ostrém stoupání. Elektromotor Bafang M510 s nominálním výkonem 250W je vybaven torzním snímačem síly šlapání. To znamená, že čím větší silou cyklista šlape, tím větší podporu od motoru získá. Motor se vyznačuje plynulým a velmi tichým chodem. Elektromotor dodává potřebný švih pro pohodlnou a rychlou jízdu. S asistenčními režimy si můžete přizpůsobit úroveň podpory podle svých preferencí.

Elektrokolo Bend nabízí výkonnou baterii LG s kapacitou 835 Wh / 23,2 Ah / 36 V, která poskytuje dlouhou výdrž a rychlonabíječka s nabíjecím proudem až 4 A (dříve 1,8 A) výrazně zkracuje dobu nabíjení. Silná baterie poskytuje dostatek energie pro dlouhé dojíždění nebo prozkoumávání nových tras. S plně nabitou baterií ujedete průměrně 120 km. Maximální dojezd je až 140 km. 

Ovládání celého systému je intuitivní a snadné díky LCD displeji a tlačítkovému ovladači umístěnému na řídítkách. S 5 režimy asistence a automatickým módem se budete na svých cestách cítit bezpečně a pohodlně. Pokud budete muset vést kolo do strmého kopce, využijete funkci WALK, která vám práci usnadní. Na LCD displeji můžete sledovat svou aktuální, maximální a průměrnou rychlost, ujeté kilometry a stav nabití baterie. Navíc si můžete vybrat mezi denním a nočním režimem podsvícení displeje.

Krosové elektrokolo Bend 28" je určeno pro všechny, kteří hledají skvělý univerzální stroj pro jízdu po silnici i v mírně náročném terénu.

LEADER FOX Bend je spolehlivý a elegantní dopravní prostředek, který umožní prozkoumat svět kolem sebe a užívat si jízdu s grácií. Toto elektrokolo je ideální volbou pro moderního muže, který hledá spolehlivý a elegantní dopravní prostředek pro dobrodružství na dvou kolech.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

Středový motor BAFANG M510

BAFANG M510

Nový středový motor M510 je určen zejména pro velmi výkonná elektrokola. Pro dynamickou jízdu je zásadní točivý moment, ten je v případě tohoto motoru až 95 Nm a dokáže odhadnout správné množství výkonu podle síly šlapání jezdce a vytočit odpovídající asistenci.

M510 je o půl kilogramu lehčí a jeho hmotnost je pouhých 2,9 kg. Úspora hmotnosti je důsledkem několika konstrukčních změn a hlavní z nich je nové hořčíkové pouzdro.

Středový motor M510 je převratný upgrade výkonného motoru eMTB. Maximální podpora kadence je rozšířena až na 120 otáček za minutu.

Více informací

Výrobce Leader Fox

Český LEADER FOX patří mezi nejoblíbenější značky elektrokol a ekolo.cz patří k největším prodejním a servisním partnerům v ČR. Značka nabízí široký sortiment 40 modelů od skládacích, městských elektrokol až po oblíbené cestovní a terénní modely. Díky plné integraci baterie a využívání výkonných středových i nábojových pohonů je to volba pro ty kdo hledají kvalitu a design za rozumnou cenu. Montáž elektrokol LEADER FOX probíhá v ČR v Českých Budějovicích.

Elektrokola Leader Fox

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Obecně

Modelový rok 2024
Značka Leader Fox

Elektropohon

Výrobce motoru Bafang
Typ motoru Bafang M500-510
Kroutící moment 95 Nm
Středový motor Ano

Baterie

Kapacita baterie 800 - 899 Wh

Tlumení

Přední vidlice AIR, zdvih 120 mm

Řazení

Přehazovačka Shimano CUES 11-46T
Řazení Shimano CUES 9 rychlostí
Počet převodů 9

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání