O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

LEADER FOX Bend lady LEADER FOX Bend lady LEADER FOX Bend lady LEADER FOX Bend lady LEADER FOX Bend lady LEADER FOX Bend lady LEADER FOX Bend lady LEADER FOX Bend lady LEADER FOX Bend lady
Novinka 2024 Bafang 28" Vystaveno

LEADER FOX Bend lady

Dámské krosové elektrokolo vybavené lehkým hliníkovým rámem, nejvýkonnějším motorem Bafang - M510 a baterií s kapacitou 835 Wh. Pohodlná geometrie se sníženým nástupem. Maximální dojezd až 140 km. Dokonalý společník.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Poradce

Potřebujete poradit?
Lukáš je vám k dizpozici!

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Motor

BAFANG M510

Síla motoru

95 Nm

Kapacita baterie

835 Wh

Přehazovačka

9 rychlostí

Kola

28"

Tlumič (přední)

120 mm

Dámské krosové elektrokolo LEADER FOX Bend 28" 2024

LEADER FOX Bend lady frame

Rám z hliníkové slitiny 6061 je univerzální a široce používaný materiál v cyklistickém průmyslu. Tato slitina nabízí vynikající rovnováhu mezi pevností a hmotností. Vydrží značné zatížení a namáhání a přitom zůstává relativně lehká. Rám vydrží náročné každodenní používání, včetně nerovného terénu, nárazů a vibrací, aniž by byla narušena jeho strukturální integrita. Rámy z hliníkových slitin mají obvykle vynikající tuhost, která zajišťuje citlivé ovládání a účinný přenos energie. 

SHIMANO CUES 11-46T je všestranný a na výkon orientovaný převodový komponent. Označení kazety 11-46T odkazuje na její rozsah převodů, kdy nejmenší ozubené kolo má 11 zubů a největší ozubené kolo 46 zubů. Tento široký rozsah převodů umožňuje jezdcům snadno zdolávat prudká stoupání a zároveň si zachovat dostatečné možnosti pro rychlé jízdy po rovině nebo z kopce. Proslulá technologie Hyperglide. Tato inovativní konstrukce podporuje rychlé a přesné řazení.

SHIMANO CUES 11-46T

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Dámské krosové elektrokolo LEADER FOX Bend Lady 28" 2024 vybaveno nejvýkonnějším motorem Bafang - M510, baterií s kapacitou 835 Wh, hliníkovým rámem, odpruženou přední vidlicí UDING, kotoučovými brzdami, blatníky a zadním nosičem. Univerzál na silnici i do terénu.

Spolehlivý a vysoce výkonný středový motor Bafang M510 umocní požitek z jízdy na elektrokole. S točivým momentem až 95 Nm dosáhnete i těch nejvzdálenějších cílů. Poskytuje konstantní a silný výkon i při ostrém stoupání. Elektromotor Bafang M510 s nominálním výkonem 250W je vybaven torzním snímačem síly šlapání. To znamená, že čím větší silou cyklista šlape, tím větší podporu od motoru získá. Motor se vyznačuje plynulým a velmi tichým chodem. S asistenčními režimy si můžete přizpůsobit úroveň podpory podle svých potřeb.

Výkonnou baterii od LG s kapacitou 835 Wh / 23,2 Ah / 36 V poskytuje dlouhou výdrž a rychlonabíječka s nabíjecím proudem až 4 A (dříve 1,8 A) výrazně zkracujíce dobu nabíjení. S plně nabitou baterií ujedete na horském elektrokole BEND průměrně 120 km. Maximální dojezd až 140 km.

Ovládání celého systému je intuitivní a snadné díky LCD displeji a tlačítkovému ovladači umístěnému na řídítkách. S 5 režimy asistence a automatickým módem se budete na svých cestách cítit bezpečně a pohodlně. Pokud budete muset vést kolo do strmého kopce, využijte funkci WALK, která vám práci usnadní. Na LCD displeji můžete sledovat aktuální, maximální a průměrnou rychlost, ujeté kilometry a stav nabití baterie. Navíc si můžete vybrat mezi denním a nočním režimem podsvícení displeje.

S nízkým rámem a ergonomicky tvarovaným sedlem je dámský Bend navržen tak, aby vám poskytl pohodlí a styl během každé jízdy. Zároveň  umožňuje přizpůsobit si elektrokolo podle svých potřeb. Nastavte si výšku sedla, geometrii i řídítka tak, abyste dosáhli optimálního komfortu a výkonu.

Krosové elektrokolo LEADER FOX Bend 28" je určeno pro všechny, kteří hledají skvělý univerzální stroj pro jízdu po silnici i v mírně náročném terénu. Tento model je navržen tak, aby nabídl pohodlnou a elegantní jízdu pro moderní ženy, které si chtějí užít krásy cyklistiky bez zbytečné námahy.

S LEADER FOX Bend Lady získáte více než jen elektrokolo. Získáte elegantní dopravní prostředek, který vám umožní prozkoumat svět kolem sebe a užívat si jízdu jako nikdy předtím.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

Středový motor BAFANG M510

BAFANG M510

Nový středový motor M510 je určen zejména pro velmi výkonná elektrokola. Pro dynamickou jízdu je zásadní točivý moment, ten je v případě tohoto motoru až 95 Nm a dokáže odhadnout správné množství výkonu podle síly šlapání jezdce a vytočit odpovídající asistenci.

M510 je o půl kilogramu lehčí a jeho hmotnost je pouhých 2,9 kg. Úspora hmotnosti je důsledkem několika konstrukčních změn a hlavní z nich je nové hořčíkové pouzdro.

Středový motor M510 je převratný upgrade výkonného motoru eMTB. Maximální podpora kadence je rozšířena až na 120 otáček za minutu.

Více informací

Výrobce Leader Fox

Český LEADER FOX patří mezi nejoblíbenější značky elektrokol a ekolo.cz patří k největším prodejním a servisním partnerům v ČR. Značka nabízí široký sortiment 40 modelů od skládacích, městských elektrokol až po oblíbené cestovní a terénní modely. Díky plné integraci baterie a využívání výkonných středových i nábojových pohonů je to volba pro ty kdo hledají kvalitu a design za rozumnou cenu. Montáž elektrokol LEADER FOX probíhá v ČR v Českých Budějovicích.

Elektrokola Leader Fox

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

arrow

Obecně

Modelový rok 2024
Značka Leader Fox
arrow

Elektropohon

Výrobce motoru Bafang
Typ motoru Bafang M500-510
Kroutící moment 95 Nm
Středový motor Ano
arrow

Baterie

Kapacita baterie 800 - 899 Wh
arrow

Tlumení

Přední vidlice AIR, zdvih 120 mm
arrow

Řazení

Počet převodů 9
Řazení Shimano CUES 9 rychlostí
Přehazovačka Shimano CUES 11-46T

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání