ELEKTROKOLA CRUSSIS 2021! VYUŽIJTE MOŽNOST ZVÝHODNĚNÉ PŘED-OBJEDNÁVKY

LIV TEMPT E+ 1

SKLADEM - model 2021!

Nové dámské horské elektrokolo s novým motorem SyncDrive Core Yamaha a moderní geometrií.

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%

Vyberte si z variant: info

Proč toto ekolo?

ROK SERVISU ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA 100% SLOŽENÉ KOLO
MÁTE 30 DNŮ NA VÝMĚNU ZDARMA
GARANČNÍ PROHLÍDKA JE U NÁS ZDARMA
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU

NOVINKA V ELEKTROKOLECH 2021!

 

Dopřejte si skvělý pocit z jízdy a sílu motoru s novým dámským elektrokolem TEMPT E+ 1. Pokud hledáte spolehlivé horské elektrokolo za příjemnou cenu. Tento model využívá nového motoru SyncDrive Core Yamaha, který má menší spotřebu energie z baterie pro co nejvyšší dojezd. Menší velikosti rámu jsou nabízeny s průměrem kol 27,5", rámy větších velikostí jsou postaveny na průměru kol 29".

Model TEMPT E+ 1 je postaven na lehkém hliníkovém rámu ALUXX s pohodlnou dámskou geometrií, která je u menších velikostí XS a S navržena pro kola 27,5" a u větších velikostí M a L pro kola 29". Tento nový model je vybaven novým typem motoru Yamaha - SyncDrive Core. Jedná se o velmi lehký a kompaktní motor s točivým momentem 50 Nm, což je pro tento typ kola zcela dostačující hodnota, navíc má díky tomu motor menší spotřebu energie z baterie - kolo má tedy vyšší dojezd. Nechybí zde jízdní režim SmartAssist, což je plně automatické nastavení výše podpory, a samozřejmosí je také funkce walk assist, která usnadní manipulaci s kolem za chůze. Naprosto hladké spojení mezi motorem a vaší vlasní silou zajistí soustava senzorů PedalPlus, která s vysokou přesností měří sílu vašeho šlapání a podle toho vyhodnocuje, kolik energie má dodat motor, aby spotřeba energie z baterie byla co nejefektivnější. Výsledkem je snadno předvídatelný a přirozený projev motoru a jízda na elektrokola je příjemná, plynulá a výkonná, bez ohledu na zvolený převod nebo povahu terénu. Dostatek energie i na delších výletech dodá lithiová baterie 500 Wh, která je součástí spodní rámové trubky a vyjívá se do strany. Ovládací jednotka RideControl One ANT+ umožňuje dodatečnou instalaci kompatibilního displeje, který je nabízen jako volitelné příslušenství. Díky Bluetooth konektivitě můžete elektrokolo spárovat s aplikací Giant Ridecontrol pro chytré telefony (Android a iOS) - tato aplikace nabídne i další užitečné funkce, jako například přesný stav baterie, možnost upravit výši podpory ve všech jízdních režimech podle vašich preferencí, záznamy o vašich jízdách nebo fitness funkce včetně analýzy vašeho výkonu. Z hlediska jízdního komfortu určitě oceníte odpruženou vidlici se zdvihem 100 mm a při brzdění se můžete spolehnout na hydraulické kotoučové brzdy. Rám kola je připraven na dodatečnou montáž stojánku pomocí integrovaného úchytu.


TECHNOLOGIE GIANT HYBRID CYCLING
Na ovládání RideControl zapnete elektrický pohon a  zvolíte požadovaný stupeň výkonu nebo plně automatický režim SmartAssist. Jakmile se opřete do pedálů, aktivujete senzory PedalPlus, které přenášení informace do řídící jendotky. Tato centrála celého systému bleskurychle vyšle požadavek na odpovídající množství energie do baterie EnergyPak. Následně je energie převedena do motoru SyncDrive, který se okamžitě a plynule rozběhne a začne pomáhat při šlapání.

DOSTATEK SÍLY I ENERGIE
Nový středový motor SyncDrive Core Yamaha je velmi lehký a kompaktní motor s točivým momentem 50 Nm, což je pro tento typ kola zcela dostačující hodnota a navíc má díky tomu motor menší spotřebu energie z baterie - kolo má vyšší dojezd. Baterie EnergyPak 500 Wh je elegantně umístěna na spodní rámové trubce, vyjímá se do strany a nabíjet ji můžete i přímo v kole.

AUTOMATICKÝ REŽIM SMARTASSIST
Kromě pěti manuálně volených jídzních režimů je k dispozici také plně automatický režim SmartAssist, ve kterém systém sám vyhodnocuje jakou míru podpory má motor dodat. Pomáhá mu v tom 6 senzorová technologie PedalPlus, která ke čtyřem základním senzorům přidává ještě senzor zrychlení (akcelerometr) a senzor náklonu.

TECHNOLOGIE
- ALUXX Aluminum
- 3F Design Philosophy
- Hybrid Cycling Technology
- SmartAssist
- EnergyPak 500
- RideControl One ANT+
- RideControl E-bike App 

 

 

 

Klikněte pro zobrazení kalkulačky dojezdu

Kalkulačka dojezdu elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Převažující profil trasy
Kapacita baterie
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s maximální asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)


Americko - Tchaj-wanská značka GIANT se pyšní titulem největšího výrobce jízdních kol na světě. Elektrokoly se GIANT začal zabývat jako jeden z prvních již v roce 2006 a dnes přináší širokou paletu trekingových a eMTB modelů té nejvyšší kvality a nejlepších technologií. V roce 2017 byla GIANTem uvedena na trh specifická nabídka elektrokol pouze pro ženy pod značkou LIV. ekolo.cz se pyšní statusem největšího prodejce elektrokol GIANT na českém trhu.

 

Navíc k elektrokolu:

 


 

Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Typ pohonu Giant SyncDrive Core, powered by Yamaha
Kapacita a typ baterie Giant EnergyPak 500 Wh
Ovládání Giant RideControl One ANT+
Velikosti rámu XS, S, M, L (XS - S: 27,5"; M - L: 29")
Typ a materiál rámu ALUXX Aluminum , Overdrive head tube
Přední vidlice SR Suntour XCM ATB Coil, 100 mm travel, Tapered steerer
Počet převodů 9
Řazení Shimano M2010 9-Speed
Přehazovačka Shimano Alivio M3100, 9-Speed
Přesmykač Chainguide
Přední brzdy Tektro HD-M276, hydraulic, 180/160 mm
Zadní brzdy Tektro HD-M276, hydraulic, 180/160 mm
Kliky Forged Alloy minimal Q-factor, 36 zubů
Kazeta Shimano CS-HG200, 11 - 36 zubů
Představec Giant Contact
Řetěz KMC e.9 Sport, e-bike optimized
Řidítka Giant Connect TR Riser 31,8 x 750 / 720 mm
Sedlo LivSport
Sedlovka Giant 30,9 mm, Forged Aluminium
Ráfky Liv GX03V
Přední náboj Giant eTracker Sport 9 mm QR
Zadní náboj Giant eTracker Sport 135 mm QR
Pláště Maxxis Rekon 2.4" Wire Bead, 60 TPI
Pedály Alloy Platform
Nosnost 120 kg
Dráty Stainless steel
Displej Wireless display compatible
Brzdové páky Tektro HD-M275

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)