O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Řekli o firemních elektrokolech

Z příspěvků zaměstnanců a majitelů firem, kteří si vyzkoušeli na vlastní kůži elektrokolo v květnové akci „Do práce na kole“ je patrné, že víceméně si lidé jízdu užili. Možnost více si užít jízdu jako takovou a kochat se okolím bez zapocení je jednou z mnoha výhod. Na druhou stranu jsou zde též postřehy, které poukazují na menší úskalí elekrokol, jako je jejich váha či obava z případného odcizení elektrokola.

 

Insidea (Reklamní agentura)
Elektrokolo Elfin

"Celkově pozitivní dojem. Perfektní je pomoc při šlapání, která velmi zvýší běžnou průměrnou rychlost"
 

SPŠ stavební Dušní
 (Střední průmyslová škola stavební, Praha 1)
Elektrokolo Agogs Barack
 
"Líbí se nám jednoduchost ovládání, relativně příznivá váha, dostačující dojezdová vzdálenost; jen sportovněji založení jezdci si stěžovali na příliš lehké převody."
 
Elektrokolo Agogs CityLiner
 
"Ježdění na elektrokole je úžasná zábava, nejde ani tak o to, že by se člověk mohl dostat a odněkud někam, ale především se velmi příjemně projede, má výbornou náladu na to, aby pozoroval okolí – bez větší námahy může vykonávat různé prohlídky městských částí atd.". 
 
 
DIPRO  (Projektování a inženýrské stavby)
Elektrokolo Agogs CityLiner
 
"Klasické pohodlné městské kolo, na kterém projedete po Praze všude (vyjel jsem všechny kopce). Jízda je pohodlná, nezpotíte se, můžete jezdit i v normálním civilním oblečení. Kapacita baterie je výborná, bez problému 50km a kapacita nebyla zcela vyčerpána. "
 
 
Meyra (Vozíky a rehabilitační prostředky)

"Zajímavý pocit „šlapat“ zlehka i do kopce. Překvapila mě na elektrokolo nízká hmotnost. Překvapivě docela dobře se dalo jet i s vypnutým motorem." 
 

Bio OKO (Kulturní prostor)
 
"Velmi oceňujeme především operativnost a zvýšenou mobilitu, dále bezemisní a tichý provoz, nenáročnou údržbu a nízké náklady".
 
 
Hotel Adria (**** hotel v Praze)
Elektrokolo Agogs Barack
 
"Je to skvělé jako dopravní prostředek. Jako sportovní pomůcka je pro mě atraktivnější klasické kolo."
 
 
Elektrokolo Agogs SilverGo

"Elektrokolo nás baví, pro dámské uživatele je trochu těžké, s tím se asi moc nedá však dělat."
 

Vyhledávání