Sami o sobě

Společnost ekolo.cz založil v polovině roku 2008 Jakub Ditrich, který se do té doby věnoval převážně internetovým a telekomunikačním projektům.

Mottem a cílem společnosti je podílet se na rozvoji čisté městské dopravy. Ideálním nástrojem, který je nejrychlejším a zároveň k prostředí nejšetrnějším dopravním prostředkem, dostupným a použitelným takřka pro každého je - elektrokolo.

ekolo.cz velmi dbá na bezpečnost a kvalitu vyvíjených a nabízených produktů. Námi dodávaná elektrokola mají všechny certifikace a atesty (bohužel narozdíl od drtivé většiny jiných značek a nabídek na trhu). Zodpovědnost za naše produkty deklarujeme i pojištěním odpovědnosti za produkt ve výši 4.000.000 Kč, bezplatnými garančními prohlídkami a nadstandardně vybaveným specializovaným servisem.

Tým spolupracovníků a partnerů ekolo.cz se intenzivně zabývá také osvětovou činností. Naše elektrokola najdete na většině specializovaných akcí a veletrhů v ČR. Organizačně zajišťujeme testovací dráhu elektrokol na veletrhu Bike Brno.  Rádi spolupracujeme s neziskovými a občanskými sdruženími, které podporují rozvoj bezmotorové dopravu.

Na našich elektrokolech jezdí úředníci, politici, podnikatelé, studenti, důchodci, umělci i vědci.

Díky široké síti partnerů ekolo.cz ve všech regionech ČR má možnost otestovat si elektrokolo každý zájemce.

ekolo.cz se stará i o cyklistickou infrastrukturu. V Praze nabízíme distribuci bezplatných cyklostojanů a s technologickými partnery se podílíme na vývoji cyklistické GPS navigace, která začátečníkům pomůže s plánováním ideálních tras pro pohyb po městě na kole.

ekolo.cz se podílí i na evropské legislativě a propagaci elektrokol. Jsme aktivními členy Light Electric Vehicle Association (LEVA), European Twowheel Retailers' Association (ETRA) a českým partnerem evropského projektu Intelligent Energy - Go Pedelec!

ekolo.cz má dnes 20 stálých pracovníků. Pokud Vás elektrokola zajímají, rádi se s Vámi sejdeme v naší prodejně v centru Prahy - K letišti 2 / 1151, Praha 6 - Ruzyně.

V ekolo.cz dbáme na správné plnění všech předpisů. Po ukončení životnosti likvdujeme baterie elektrokol v rámci sdružení ECOBAT a jsme držiteli označení Zelený bod pro likvidaci obalového materiálu EKO-KOM.

ECOBAT osvědčení

EKO-KOM osvědčení