O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

KELLYS Estima COMP 80
Shimano 2024 Novinka

KELLYS Estima COMP 80

Skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlné, spolehlivé a praktické elektrokolo. Se středovým motorem Shimano StepS E6100, baterií s kapacitou 500 Wh a nízkým nástupem poskytuje pohodlnou a efektivní jízdu. Blatníky, nosič, stojánek i světla jsou v základní výbavě.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Motor

SHIMANO STEPS E6100

Síla motoru

60 Nm

Kapacita baterie

500 Wh

Přehazovačka

5 rychlostí

Kola

27,5"

Zdvih tlumičů

75 mm

KELLYS Estima COMP 80

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Městské elektrokolo KELLYS Estima COMP 80 2024. Atraktivní a dobře vybavené. Ideální na cestu do práce, na cesty městem nebo pěkný nenáročný výlet.

Geometrie rámu zajišťuje skvělou stabilitu a ovladatelnost elektrokola. Snížený rám zaručuje nasednutí i sesednutí bez sebemenších problémů. O prefektní vyvážení se také stará středový elektromotor SHIMANO STEPS E6100 s váhou 2,5kg, o nominálním výkonu 250W, s kroutícím momentem 60 Nm baterie SHIMANO BT-E8010, 504Wh / 14Ahkterá je do rámu elektrokola polointegrována

Dojezd elektrokola je až do vzdálenosti 110 km – samozřejmě vždy záleží na profilu trati a způsobu využití asistence, která je v případě tohoto modelu pětistupňová a ovládá se prostřednictvím LED panelu umístěného na řídítkách. Ten zobrazuje stav baterie a zvolený stupeň výpomoci elektromotoru.

Elektrokolo KELLYS Estima COMP 80 SH je vybaveno vidlicí SR SUNTOUR MOBIE-A32 Coil DS se zdvihem 75 mm, řazením SHIMANO SW-E6010-R, kotoučovými hydraulickými brzdami Shimano MT200 a pohodlnými koly o průměru 27,5“. Přední a zadní světlo je napojené na hlavní baterku. Blatníky a nosič jsou součástí výbavy.

Společnost KELLYS BICYCLES s. r. o. nyní poskytuje prodlouženou záruku v délce 5 let. Tato prodloužená záruka se týká rámu jízdního elektrokola a jeho reklamaci, kdy se jako příčinou prokáže výrobní nebo materiálová chyba.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol, nebo nás rovnou kontaktujte, nebo přijďte navštívit náš showroom.

Polointegrovaná baterie Shimano STePS BT-E8010 504 Wh

Baterie Shimano STePS BT-E8010 504 Wh

Polointegrovaná baterie Shimano STePS BT-E8010. Upevňuje se na spodní trubku rámu a disponuje kapacitou 504 Wh / 14 Ah / 36 V. Do rámu elektrokola, v kombinaci se středovým elektromotorem, znamená jediné - skvěle vyvážené, stabilní a lehce ovladatelné elektrokolo. Baterie je velmi odolnost proti nárazu a vibracím.

Baterie je schopna dovézt elektrokolo na jedno nabití až do vzdálenosti 110 km. Vždy však samozřejmě závisí na profilu trati a způsobu využití asistence.

Více informací

Displej Shimano SC- E7000

Displej Shimano SC- E7000

Originální displej Shimano STePS SC-E7000.Minimalistický design, přehledný displej. Kompaktní bezdrátový cyklopočítač ukazující všechny důležité údaje o kole a jízdách s ním. Pomocí aplikace E-TUBE PROJECT v mobilním zařízení lze zobrazované údaje a funkčnost celého systému SHIMANO STEPS E-BIKE jednoduše přizpůsobit.

  • Velmi dobře čitelný displej.
  • Plochý design pro MTB.
  • Kompatibilita s komponenty SHIMANO STEPS
  • Možnost využít až 5 režimů jízdy
  • Nastavení přímo v terénu pomocí jednoduché aplikace E-TUBE RIDE
  • Jednoduchá možnost aktualizace vnitřního ovládacího programu displeje pomocí aplikace E-TUBE PROJECT v mobilním zařízení.
Více informací

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Obecně

Modelový rok 2024
Značka Kellys

Elektropohon

Výrobce motoru Shimano
Typ motoru Shimano STePS EP6
Kroutící moment 60 Nm
Středový motor Ano

Baterie

Kapacita baterie 500 - 599 Wh
Kapacita baterie Standardní

Tlumení

Přední vidlice SR SUNTOUR MOBIE-A32 Coil DS (29"), 75 mm, coil spring / 15 mm thru axle

Komponenty

Řidítka KALLOY RiseBar - diam 31.8mm / šířka 640mm
Představec nastavitelný PROMAX a-head - diam 28.6mm / bar bore 31.8mm / dloužka 85mm
Sedlovka KALLOY suspension - diam 30.9 mm

Řazení

Řazení SHIMANO SW-E6010-R for shifting
Počet převodů 1 x 5

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání