O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Středový motor Yamaha PW-ST

 

PW-ST posouvá funkčnost motorů řady PW SE na novou úroveň a přitom je dostatečně jednoduchý na to, aby jej mohl kdokoli používat.

 

 

FUNKCE

 

PW-ST - funkceMotor PW-ST je vybaven systémem Quad Sensor Yamaha, čímž může poskytovat optimální pomoc ve všech podmínkách a to i přesto, že váží o 100 g méně než předchozí model. Jednotka také nabízí širší rozsah asistencí, který dokáže pojmout i jízdu s vysokou kadencí. Vyladění PW-ST činí z této pohonné jednotky perfektní všestranný motor. Ať už jste sportovním nováčkem nebo veteránem, ať už jste na silnici nebo v terénu, PW-ST nabízí všem jezdům zábavu a příjemnou dopomoc při jízdě.


 

Automatický režim podpory pro všestranné sporty a stezky

PW-ST - automatický režim podporyNení to nic jednoduchého - řazení rychlostních stupňů, nastavení výšky sedadla a změny jízdních režimů zhruba ve stejnou dobu. Nový režim automatické podpory pro PW-ST vybírá správné množství asistence na základě podmínek jízdy. Ať už se rozjíždíte, zrychlujete, brzdíte, jedete na vodorovném povrchu nebo stoupáte do kopce, můžete nechat systém automaticky měnit režim jízdy a soustředit se na řazení a brzdění.


 

Přirozený a silný pocit asistence

PW-ST - Přirozený a silný pocit asistenceZážitek z jízdy je nejlepší na eMTB. Nedostatek kontroly by vám znepříjemnil jízdu během stoupání a na špatných površích. Vyladěný sytém Yamaha pro PW-ST umožňuje softwaru jednotky řídit ovládání výkonu. Spojením síly se stabilním ovládáním tato technologie usnadňuje jezdci jet v klidu od startu po ty nejstrmější kopce.


 

PW-ST

PW-ST

 

Typ motoru středový
Výkon - nominální 250 W
Max. točivý moment 70 Nm
Režimy podpory HIGH
STD
ECO
+ECO
Napětí 36 V
Max. rychlost asistence 25 km/h
Váha 3,4 kg

Vyhledávání